Category

Bez kategorii

O mnie

10 maja 2022 106 0

Weronika Marczuk
Weronika Marczuk
Kochani, moje serce rośnie gdy pomagam kobietom, a tak naprawdę rodzinom. Wiem, że moja książka przewraca ich życie dosłownie do góry nogami. Ale opinie fachowców to jest coś co jest dla mnie ważne w dalszym rozwoju. Tym bardziej gdy opinia jest wydana przez autora najpoczytniejszej książki na rynku w swoim segmencie i kiedy wydaje ją taki specjalista ❤️🙌❤️Ten kto mnie zna, wie o tym jak skurpulatnie i poważnie podchodzę do każdej rzeczy którą robię. Nie umiem się rozpychać i reklamować, ale ciężko pracować i uczyć uwielbiam.
Dlatego szczególnie dziękuje Dr Tadeusz za rekomendacje. Nasze poglądy i książki są „do jednej półki”, którą chciałbym nazywać półką
ZDROWIA, WIEDZY, MYŚLENIA ORAZ MĄDREJ DBAŁOŚCI O SIEBIE I RODZINY. Bo wszystko jest powiązane, nasza płodność z głową, a nasza dieta ze zdrowiem, nasze przyzwyczajenia z tym co potem zwiemy problemami.
Szczególnie dziś, zadbajmy proszę o zdrowie. Osobiście jestem zachwycona książką #czegoginekologciniepowie i bardzo żałuję że nie było jej wcześniej.
Dziękuję za to, że tak wspaniały specjalista zwrócił uwagę na moją książkę i wierzę że posłuży ona wielu parom, kobietom, mężczyzną.
Bo mówi o tym jak naprawdę WYGRAĆ Z CZASEM I Z SAMYM SOBĄ 🙏🐝
#Walkaomacierzyństwo
#Zdrowiejestnajważniejsze
#Porozmawiajmyozdrowiu
#Świadomość
#Kobiety
#Matki
#Rodzice
#Dziecko
#Koncentracjanacelu
#Świadomemacierzyństwo

]