Bez kategorii

O książce i drodze do macierzyństwa

23 lipca 2022

Jeśli marzyłaś/-eś, by zostać mamą lub tatą i zamieniłaś/-eś to w cel, dążenie, już jesteś w odpowiednim miejscu i momencie. Zaufaj najważniejszemu: WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE.  Wkroczyłaś/-eś na tę drogę, pragniesz i szukasz rozwiązań – jest dobrze! To co teraz jest do zrobienia, to zdobyć odpowiednią wiedzę, skoncentrować się na celu i zmienić nawyki na te, które będą sprzyjać posiadaniu dziecka. To była moja droga: po wielu stratach i niepowodzeniach doczekałam się mojej córeczki. Zgłębiałam ten temat nie sama, poznawałam mnóstwo innych historii, przechodziłam terapię, pracowałam z couchem, przeprowadziłam tysiące rozmów z lekarzami i znawcami tematu. Ta książka to nie tylko zapis tej ciężkiej drogi, okupionej mnóstwem strat i cierpień, szczęśliwie zakończonej sukcesem, ale też hołd dla wszystkich naszych nienarodzonych dzieci. Ta książka ma cel pomóc każdemu, kto tej pomocy szuka. Jak domyślacie się, tego sobie nie mogłam zaplanować. Moja wizja szczęśliwej żony i matki wyglądała bardzo tradycyjnie, a dzieci chciałam mieć zawsze. Niestety okazało się trudniejsze, niż myślałam, mimo że te lekcje życia odrabiałam wielokrotnie. Dlatego też nie mogłam się odwrócić od tych, którzy pytają, piszą, dzwonią, chcą. Napisanie tej książki i uruchomienie cyklu warsztatów oraz konsultacji ze mną i z moimi ekspertami, których częściowo poznacie już w książce stało się moim celem i powinnością. Ktoś mi dosadnie powiedział: Weroniko, jeśli już tyle przeszłaś, tak dużo wiesz, nie możesz teraz tej wiedzy zaprzepaścić!  Tak rozumiem dziś swoją rolę: służyć radą, wsparciem, rekomendować osoby z ogromną wiedzą i umiejętnościami i oczywiście dalej pokornie się uczyć i zgłębiać to, czego nie wiem. A tej wiedzy jest tyle…, że często sami sobie nie wyobrażamy jej ogromu. Jeśli wszystko idzie gładko, może się ona wydawać niepotrzebna, ale gdy zaczyna się problem z zajściem w ciążę, a potem z jej utrzymaniem czy porodem, wtedy bardzo żałujemy, że jej nie posiadamy, że nie wiemy co zrobić, że jest za późno… Zresztą nie chcę się tu rozwodzić, bo wszystko co chciałam powiedzieć na ten temat zawarłam w książce.

Proponuję:

– zapoznajmy się z tematem i ze sobą dzięki lekturze książki pt. „Walka o Macierzyństwo”

– przeanalizujmy swoją sytuacje oraz uporządkujmy procesy wg własnych wniosków

– jeśli tego będzie za mało, albo potrzebujesz osobistego wsparcia, motywacji – będę zapraszać na indywidualne spotkania on-line oraz organizować konsultacje ze specjalistami. Zaczęłam przygotowania do warsztatów. Zapisz się do GRUPY prywatnej na FB : „DROGA DO RODZICIELSTWA”. Gdy będziemy gotowi – powiadomię Was o tym. Zapraszam!

Głowy do góry, nie ma rzeczy niemożliwych, nawet jeśli droga do spełnienia naszych marzeń jest inna od tej, której sobie życzymy. To jest właśnie tajemnica życia, którą poznajemy, gdy nam na tym zaczyna naprawdę zależeć.

DOŁĄCZ DO GRUPY! DO ZOBACZENIA! DO USŁYSZENIA!

112 likes

Author

Piotr Orliński

Related Posts

O mnie

10 maja 2022 106 0